cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung m20 yazılım güncellemesi ve klavye sorunu

(Topic created on: 06-17-2020 02:23 PM)
549 Views
upsiii
Active Level 1
Options
Galaxy M
yazılım güncellemesinden sonra telefonumu her yeniden başlatmamda yazı stilim değişiyor ve klavyede hızlı yazarken, mesela "ben de" yazıcam ama klavye onu değiştirip "ben e" yapıyor yani, da de bağlaçlarını değiştirip sadece 'e' yapıyor aşırı sinir bozucu lütfen bu konu hakkında yardım edin ya da yeni güncelleme getirin teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba upsiii,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
google klavye kullanmanı tavsiye ederim
müthiş.dene gör
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
klavyeniz oto yazma acik
klavyenin ustundeki ayarlar simgesine tiklayin ardindan akilli yazmaya tiklayin ardindan otomatik olarak degistire basin ve ardindan 3. fotodaki Türkçe quarter klavye kapatin
0 Likes
upsiii
Active Level 1
Galaxy M
o zaten kapalı öngörücü açık sadece ama yine de düzelmiyor
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
o zaman klavye ayarlarini yine klavye uzerindeki ayarlar simgesinden klavye ayarlarina gidin ve ordan varsayilan ayarlara sifirla yapin ve birde oyle deneyin lutfen
0 Likes
upsiii
Active Level 1
Galaxy M
onu da denedim birçok kez ama maalesef olmadı
0 Likes
upsiii
Active Level 1
Galaxy M
sizin telefonunuzun markası m20 mi?
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba upsiii,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes