cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung galaxy m20

(Topic created on: 04-05-2022 09:07 PM)
122 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telefonum az önce galaxy storden bir virüs temizleme indirdim uygulama bu

image
Sizce güvenlimi değilmi bu pırogram benim telfon bazen yavaşlıyor ve bide sanki şarjimda çabuk bitiyor bende bilmiyorum batarya ve telfonu nasıl test edeyim sorun nedendir 
16 Comments
Solution
Galaxy M
Bu uygulama ne kadar güvenlidir bilemem ama telefonun kendi ayarlar kısmından her gün veya hafta "pil ve cihaz bakımı" kısmına girip telefonu optimize edebilir ve güvenlik taraması yapabilirsin. Screenshot_20220405-201345_Device care.jpgScreenshot_20220405-201337_Settings.jpg
0 Likes
Galaxy M
Banada hatırlatmış oldun sana yazmışken bende optimize edeyim 😬😊
0 Likes
Galaxy M
Ayn tam yardımcı olduğunu için teşekkür ederim bide pil testi nasıl yapa bilirim
Galaxy M
Members uygulamasında ki anasayfa da sağ altta yardım al kısmına tıkla. Kayıtlı telefonun ve "tanılama" başlığı çıkacak. Tanılama başlığına tıkladığında telefonunun bütün özelliklerinin doğru çalışıp çalışmadığını ayrı ayrı test edebilirsin. Screenshot_20220405-205211_Samsung Members.jpgScreenshot_20220405-205223_Samsung Members.jpg
0 Likes
Galaxy M
Tam Anldim bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim hayırlı geceler dinliyorum
Solution
Galaxy M
Eğer bu testi yaptıktan sonrada hala bir sorun olduğu düşünüyorsan aynı yardım alın menüsündeki "hata raporla" seçeneğini seçip sorunu detaylıca yazıp yetkililere gönderebilirsin. Tabii dönüş yaparlar mı bilemem 💁🏻‍♀️
Ama dene yinede 😅Screenshot_20220405-205153_Samsung Members.jpgScreenshot_20220405-205146_Samsung Members.jpg
0 Likes
Galaxy M
Tam sagolun tesekur ederim
Galaxy M
Rica ederim, hayırlı geceler 🧚🏻‍♀️
0 Likes
Galaxy M
Eyvalla allah rahatlık versin inşallah