cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung accounta girerken telefon brick yapıyor ve sürekli resetleniyor

(Topic created on: 10-22-2022 02:42 AM)
94 Views
uykusuzpanda
Active Level 4
Options
Galaxy M

bu durumu 2 defa yaşadım ve her şeyim silindi o yüzden bu sefer oturumu kapatmadım şoylw bir sorun oldu galaxy store sürekli çalışıyor neyse servise götürsem telefonu yazılım mı atarlar ayrıca kullanıcı hatası sayılır mı telefon 2 defa servise giderse ücretsiz değişim yapabiliyormuşuz brick yapma durumunda götürsem telefonu servise değistirirler mi 

cihaz m51 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba uykusuzpanda,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
O nasıl oluyor
0 Likes
uykusuzpanda
Active Level 4
Galaxy M

samsung accounttan cıkıs yapıyorum guncellemeleri falan kaldırıyorum tekrar girmek istediğimde google ile bile olsa telefon resetleniyor kendi kendine sürekli sadece telefonu bilgisayara bağlayıp sıfırlayarak düzeltebiliyorum

Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba uykusuzpanda,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes