cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

pubg kasma sorunu

(Topic created on: 03-04-2021 10:51 PM)
181 Views
nezaketlibiri
Active Level 9
Options
Galaxy M

Selamlar herkese önceden cihazımda kasma yoktu taki one ui 2.0 dan sonra artik kasmaya basladi napabilirim sizce fps yükseltici programda kullandim gfx gibi fakat takilmalar oluyor yine depo da tam dolu değil 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba frknsam,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy M
Model?
PriceTR
Active Level 8
Galaxy M
Maalesef çözümü yok gibi gözüküyor. Hata raporu gönderin.
TwoUI
Active Level 8
Galaxy M
Şu flashdog ayarlarını kullanabilirsin m11 için dengelide 60fps veriyor

Screenshot_20210304-235238_FlashDog_15806.jpg

TwoUI
Active Level 8
Galaxy M
Sana önerim oyunda hata raporu gönder. Oyundayken rapor et> fps kaybı olarak işaretle
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba frknsam,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes