cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

pil sağlığı kötü den iyi döndü

(Topic created on: 02-07-2021 02:49 PM)
554 Views
gazpatin
Active Level 3
Options
Galaxy M

Pil sağlığı kötü görünürken pili değistirmeme rağmen iyi ye döndü bu nasıl oldu 

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
pili değiştirince pil sağlığı iyi gözükür ortada kötü bir şey yok
gazpatin
Active Level 3
Galaxy M
işte ben pili değiştirmedim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
hmm bi ekran fotoğrafı yollar mısınız acaba ben olayı anlayamadım
0 Likes
gazpatin
Active Level 3
Galaxy M
pil sağlığı kötü yazıyordu sonra iyi yazmaya başladı

Screenshot_20210207-134104_Samsung Members.jpg

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
kardeşim ben sana pil değişimi öneririm yoksa telefonun kendi kendine sorunlar çıkartmaya başlayacaktır bataryayı değiştirmediğin takdirde
Galaxy M
sürekli ölçüm yap oradan bende ses tuşlarında sorun var diyordu ama test tekrarı yapınca sorun olmadığını gördüm tekrar et aynı şey devam ediyorsa servise başvur
0 Likes
A21sss
Active Level 10
Galaxy M
pil fazla kullanmayınca kendini toparlıyor durum muhtemel böyle oldu cok soğuk cok sicak etkenlerden kaçının pil ömrünüz daha sağlıklı olacaktır bu pillerin kullanmayınca performans daha iyi verdiğini anlıyoruz
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba gazpatin,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes