cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

şarj

(Topic created on: 10-25-2020 12:08 PM)
126 Views
Berker35
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaş teli sarjdan aldım bakın 2 dakika sadece whatsapp dan mesaj yazdım twitter baktım internetten hemen bisey baktım 2dakika geçti sadece ve yuzde2 şarj indirdi bu normal olamaz arkadaş geçen servisten geldi telefon bu sorunuda yazdım bütün testler yapıldı bisey yok deniliyor allah aşkına bu normal mi sizce????

7 Comments
DRevan
Beginner Level 2
Galaxy M
Ben en son pil sorunu yaşadığımda konu Google app i kaynaklı çıktı, app i kaldırınca sorun çözüldü. Cihazı hiç kullanmadan bile saatte %10 civarında pil gidiyordu.
Samsungzede
Active Level 1
Galaxy M
Google app google uygulamasımı
DRevan
Beginner Level 2
Galaxy M
evet sadece google yazan
Samsungzede
Active Level 1
Galaxy M
teşekkür ederim fakat o uygulama sadece sessize alıyor kaldıramıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Normal değil kardeşim ben de kaç defa gönderdim sorun yok sorun yok diye geri gönderdiler canıma tak etti mahkemeye verdim sonuçlanmasını bekliyorum dört gözle...
Samsungzede
Active Level 1
Galaxy M
eşim s10 lite almış işlemci vs tamam belki Ama batarya Samsung bu işi isim yaptım diye şişirme yapıyor pişmanım Samsung pişmanlıktır
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Berker35,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize şarjı %15'e kadar kullandıktan sonra hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​