XXDARKİNGALONE
Expert Level 2

image

😊😊😊😇Meraba ARKADAŞLAR   güncellemeyle ağır çekim kulaniiclar tarafından bildirilirse GELIRMİ   seneye yoksa gelmezmi ARKADAŞLAR neden verilmiyor güncelemeyle 3 aylık güncellemeyle verilebilirmi sizce GELIRMİ 😊😊😊😊😇😊😇

L
6 KABUL EDİLEN ÇÖZÜMLER

Kabul Edilen Çözümler
Alfatürk
Expert Level 5
Merhaba kardeşim

Yazılısal bir şey ama samsung a bağlı her şey verirse verir ama samsung yazılım konsept gereği bazı cihazlarda yok ağır çekim

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
XdaDevolepers
Active Level 4
ağır çekim için m10 modelin videoda saniye başına 240 kare resim yakalaması gerekir en azından.m10 işlemcisi ve video kartı bu istenen özelliği donanım olarak karşılamamaktadır

Yanıtla
Yükleniyor...
Ne demek kardeşim 😊😇

Yanıtla
Yükleniyor...
Açılmaz. Çünkü zaten bu uygulama ağır çekimle çekilmiş videoları düzenleme programı. Ağır çekim özelliği olan Samsung telefonlarda kendinden oluyo Slow Motion Editor..

Yanıtla
Yükleniyor...
iphone 5 video kartı m10 dan iyi üzülerek söylüyorum

Yanıtla
Yükleniyor...
yapma ya üzüldüm ☹️ demekki donanımsal olarak desteklenmiyor inşallah verirler sıkma canını olmuyorsa olmuyor yapacak bir şey yok, bekliycez

Yanıtla
Yükleniyor...
21 Yorum
XXDARKİNGALONE
Expert Level 2
😊😊😊😊😊😊

20210120_195753_1599.jpg

Yanıtla
Yükleniyor...
ARDAJ8TABS6LİTE
Expert Level 2
verilmez
Yanıtla
Yükleniyor...
5xØMERx4
Active Level 6
Galaxy M10 un alabileceğini pek sanmıyorum çünkü daha üstü cihazlar M20 A10 A20 falan bile almıyor
Yanıtla
Yükleniyor...
yükledim açılmadı ömer kardeşim teşekürler sağolun çok çok 😊😇
Yanıtla
Yükleniyor...
Açılmaz. Çünkü zaten bu uygulama ağır çekimle çekilmiş videoları düzenleme programı. Ağır çekim özelliği olan Samsung telefonlarda kendinden oluyo Slow Motion Editor..

Yanıtla
Yükleniyor...
samsung un kararı belki m20 yada a10 a20 ye verebilir eğer m20 'ye gelirse belki gelebilir😊😊😊😇😇😇
Yanıtla
Yükleniyor...
İste verir ama onlara vermeden M10 a hayatta çıkmaz segment üstünlüğü denen nane yüzünden
Yanıtla
Yükleniyor...
aynen ama kamera felan kaldırıyor ama üst seğmen cihazlarına geliyor alt segment kaldırıyor bilerek verilmiyor bence 😇😊😇😊
Yanıtla
Yükleniyor...
Aynen öyle
Yanıtla
Yükleniyor...