cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m52 5g android 13 avrupada dağıtıldı

(Topic created on: 11-15-2022 08:33 PM)
240 Views
orkunyektaçelik
Active Level 7
Options
Galaxy M

m52 5g android 13 avrupada dağıtıldı biz gibi gelişmekte olan ülkelerde halen ve halen maalesef ki güncelleme yok en başta Türkiye olarak yine listede **bleep**(şuanlık) olarak yokuz .bakalım ileriki günlerde dağıtılacağı söyleniyor ama güncelmiyiz.comda öyle bir bilgi yok 

image

image

image

image

13 Comments
Galaxy M
arkadaşlar lütfen kesin bazı kişiler beni şikayet ediyor ağır ve doğru konuşuyorum diye yapmayın böyle kibarca söylüyorum referans sammobiledir her dediği doğru çıkan avrupa sitesidir. sitede aşağı kaydırırsanız lübnan tunus ve diğer pakistan ve unkown yani nüfusu az ülkelerde bile bizim güncelleme sürümümüzle aynı isim etiketini taşıyor inanmazsanız görün karşılaştırın sammobile m52 5g android 13 veya diğer cihazları örneğin s serisi cihazlarda bile bize yapılan ayrımı görürsünüz yani gelişmekte olan ülkelere
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Ben çocukken Türkiye ders kitaplarında gelişmekte olan ülkelerden biriydi 20 sene geçti tık yok 😄
Galaxy M
öyle aksine g20 den çıktık beyin göçleri avrupaya akın akın türkiyede hiçbir sistem maalesef iyi işlemiyor eğitimimiz çökük,sağlık çökük,kargoculuk sistemi çökük yemin ederim sana 8 günde çin hong kong dan buraya ankaraya geldi kargom ama türkiye kargom 5 gün geçti 6.gün bekliyoruz halen ne diyim işte
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy M
Amazon Almanya'dan 2 günde gelen gönderiyi Aras kargo 4 gündür bekletiyor. Bir tek agt ve kolay gelsin iyi.
0 Likes
Galaxy M
aras bende hızlıca getirdi bir de uyarınca bölge müdürünü getirdiler çünkü devamlı sipariş ediyorum aras da sürat da yurtiçi de hepsi de müşterisiyim uzun zamandır biraz da kızınxa iyiler ama bu trendyol express le sürat bir sıkıntı işte bu arada ciddiyim mate 40 pro satmayı düşünürsen bana yazar mısın
0 Likes
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy M
Hayır düşünmüyorum. Amazonda şikayet ettim kargolar geç geliyor diye. Arastan 1 günde gebzeden Elazığa kargo geldi.
0 Likes
Galaxy M
benim amazon gönderim hong kongtan 8 günde geldi bu arada amazoncu ve huaweici olman tam bff gibi olduk 😂😂😂
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy M
Ewt ya. Ben amazon Türkiye'yi de çok beğeniyorum. Çok güzel. İndirimler çok iyi. Turuncular gibi değil.
0 Likes
Galaxy M
almanya gönderim 6 gün sürdü şuan bir almanya gönderim daha var amazondan
0 Likes