cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m51 yazılım şikeyeti

(Topic created on: 12-09-2020 08:24 PM)
122 Views
ExpertDirection
Active Level 6
Options
Galaxy M

Güvenli klasör ve klavyedeki pano özelliği yazılım ile diğer ülkelere gelmiş iken aynı sürüm ile neden Türkiyeye gelmedi ? Bu ayrımcığın sebebini öğrenebilirmiyiz ? Donanımsal farklılıklar var ise bu donanım farklılıkları nelerdir ? Hindistan veya başka bir ülkeye satılan m51 ler güvenli klasör yazılımını destekler iken Türkiyeye gelen m51 ler donanımsız mı geliyor ? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba korayatakan,

Ben Turuncu. Samsung Forum moderatörüyüm.

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
Galaxy M
823.11 mb lık One ui yazılım güncelleme ile Türkiye m51 kullanıcılarına ne gibi özellikler geldi bunuda bilmek isteriz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
yüklemeden önce ss almıştım. yardımcı olur belki. ayrıca güncelleme sonrası batarya hızlı tükenecek gibi geldi nedense , yüzde 100 den yüzde 89 a 2 buçuk saat gibimi kısa sürede indi şuan normalde 92 93 olması lazımdı.

Screenshot_20201209-120039_Software update.jpg

A71FanEdition
Active Level 9
Galaxy M
One ui core yüzünden
Galaxy M
wifi çekim kalitesi kötüydü hepten berbat oldu elinizden gelenin en iyisini yapmaya değil yapmamaya uğraşıyorlar. Bu telefonu aldığıma gerçekten çok pişman oldum. M51 alacaklar iyi araştırın.
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba korayatakan,

Ben Turuncu. Samsung Forum moderatörüyüm.

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD