cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m51 sesimizi duyuralım

(Topic created on: 12-12-2020 08:10 PM)
142 Views
ExpertDirection
Active Level 6
Options
Galaxy M

Yabancı ülkelere verilen yazılımlarda görüşmelerde kayıt özelliğide var

Kayıt özelliği gelsin
Good lock
Güvenli klasör
Adaptif parlaklık düzeltilsin
Görüşmelerde ince selerde kesik kesik geliyor bu bütün m51 de var kronik sorun.isterseniz deneyin ama dışardan sesli konuşurken yapıyor.
Klavyeye pano özelliği gelsin
Wifi çekim kalitesi berbat ötesi 
Samsung bu m51 hiç yakışmadı sana 7000 batarya ile bizleri ikna ettin ama sonuç fiyasko
Güncelleme ile düzelir düzelir diye diye 2 sene bekleyecez herhalde.

6 Comments
livingtodie
Active Level 8
Galaxy M
Görüşmelerde kayıt özelliği samsungun politikası ile ilgili değil ülkemizin yasalarından dolayı yoktur. Diğer söyledikleriniz umarım çözüme kavuşur..
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
asus zenfone 5 kullandım.onda vardı o zaman asus kanun tanımıyordu. 😅
Galaxy M
ben note2 note 3 s4 ve j7 prom var iken sam mobileden diğer ülkerin romunu indirip kuruyordum. garanti dışı kalmamıştı knox sayacıda 0 da idi şimdi biz bu m51 e diğer ülkelerin romunu kursak bir sıkıntı olurmu acaba bu konu hakkı da tecrübesi olan varmı aramızda
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
M51 knox ile korunmuyor kısaca sayaç yok
Galaxy M
açılış ekranında knox olduğu belirtilmiş
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba korayatakan,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD