cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m51 cihazım çok çabuk şarjı bitiyor

(Topic created on: 02-27-2021 12:21 AM)
2114 Views
Eeness
Active Level 4
Options
Galaxy M

7000 amper batarya gücüne sahip telefonum çok çabuk şarjı bitiyor gelicek olan android 11 one ui 3.0 ile birlikte pil için geliştirme optimizasyon gelicekmi bu sorun çözülür mü yardımcı olursanız sevinirim 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
DarkBlack
Active Level 4
Galaxy M
Karanlık moda al ve facebook services (yazım yanlışı olabilir) uygulamasını devre dışı bırak

View solution in context

Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Eeness,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

14 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M
uygulamaları uyku moduna al bide karanlık modda kullan bide geceleri güç moduna al
Eeness
Active Level 4
Galaxy M
Yeni gelicek güncelleme ile birlikte pil için geliştirme veya optimizasyon gelir mi sizce
sdedmr
Active Level 4
Galaxy M
eğer çabuk bitiyorsa uygulamaları derin uykuya al ama bazı uygulamarı almaman gerekebilir mesela müzik uygulamaları gibi arka planda çalışması gerekir derin uykuya alamazsın bunu bi dene ben yaptım şarjim daha da yavaş azalmaya başladı belki faydası olur
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M
kanka hangi uygulamaları uyku moduna alacaz
sdedmr
Active Level 4
Galaxy M
derin uyku modu var tüm uygulamaları seçin alarm notlar ve spotify alınmıyor bunun dışında hepsini seç faydası oluyor kesinlikle
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M
kanka bende derin uyku yok
sdedmr
Active Level 4
Galaxy M
bu yok mu

Screenshot_20210227-005309_Device care_13575.jpg

A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M