cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m31s kronik herkezde olan sorunlar

(Topic created on: 07-06-2021 05:03 PM)
1023 Views
isoo2003
Active Level 4
Options
Galaxy M

1-m31s de herkezde klavya tuslarina basinca kulaklikta cizirti..

2-m31s de on kamera ayarlari menude hdryi acsanizda hdr devreye girmiyor.hdr simgesi cikmiyor.

3-m31s dahil samsunklarda elle kaydirarak ekran goruntusu crk oz3lligi menude acikda olsa guncellemeden sonra calismiyor.

4- samsung bazi A ve M serisi ucuz olan telefonlarinda oi core arayuzu yuklu.core demek kisitlanmis android surumu demek.mesela hafiza karti taksaniz bile uygulamalari sd karta tasi secenegi menuden kaldirilmis..

defalarca hata raporu gondersenizde,soruda sorsaniz.hep ayni otomatik lakayit cevap..samsung members ilgisiz..
2 Comments
TrDippeR
Active Level 3
Galaxy M
Evet bu konuda çok haklısınız aylardır hata raporu gönderiyorum, defalarca teknik servise telefonu bıraktım, güncelleme ile bozdukları kamerayı bir düzeltemediler, komik gibi birde sürekli otomatik mesajları copy paste ediyorlar, verileri sil diyince veya format atınca düzeleceğini sanıyorlar, yazılımcıyım uygulama ve oyun geliştiriyorum bu kadar basit hataları büyük firmaların yapması çok komik.
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Yaşadığınız sorunları belirterek hata raporu göndermeye devam etmelisiniz. Bu şekilde gelecek olan güncellemelerde farklı kullanıcıların yazdığı üzerine deneyimledik ve hata düzelme güncellemeleri gönderilmişti. Eğer herkes tarafından yaşanılan sorun ise zaten samsung teknisyenleri konuyu kontrol edip güncelleme gerekiyorsa güncelleme gönderecektir. tekrar yaşadığınız durumla ilgili detaylı ekran görüntülü hata raporu göndermenizi öneririm. 

0 Likes