cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m31s güvenli klasör özelliği güncellemeden sonra gitmis

(Topic created on: 02-22-2021 12:39 PM)
273 Views
zfrbjk1903
Active Level 3
Options
Galaxy M

m31s güvenli klasör özelliği güncellemeden sonra gitmis yeni bir guncelleme ile gerii getirilsin lutfen yıllardır samsung cihaz kullanırım her aldığım cihazi belirli özelliklere bakarak secerim samsungla olan güzel iliskimin son bulmasını istemem hali hazirda olan bir özelliği guncellemede kaldirmak yakışmıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba zfrbjk1903,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
bildirimlerde simgesi yokmu veya ayarlardan biyometrik veriler güvenlik orda güvenli klasör varsa aktif edin
zfrbjk1903
Active Level 3
Galaxy M
malesef yok
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
her yeni güncellemede zaten habire birşeyler kısıyorlar
zfrbjk1903
Active Level 3
Galaxy M
evet malesef yapıyorlar ve bu samsung gibi bir firmaya yakışmıyor
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Yıllarca note serisi kullandım.Guvenli klasör en sevdiğim özelliklerden biri. M51 de yok araştırmadım benim hatam eyvallah ama bilseydim böyle kısıtlandığı almazdım. Bir yandan aynı telefona diğer ülkelere de bubozelligi veriyor. Bak işte bu benim hatam değil. Bu hata da değil aslında biz buna ikiyüzlülük diyoruz. Turkiye yi sürekli arkaplana atan Samsung un ikiyüzlülük politikası......
zfrbjk1903
Active Level 3
Galaxy M
yeni telefon satmak için olacagini düşünmüyorum ama çok fazla satış yaptıkları için paraya dolmuşlar nokia gibi bitmek istiyorlar herhalde bu kadar basit bir özelliği kaldıracak kadar acizlik olmaz
zfrbjk1903
Active Level 3
Galaxy M
tsk ederim ilginiz ve verdiğiniz bilgi için yüklüyorum hemen
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba zfrbjk1903,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD