cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m31 veri hızı yavaşlığı

(Topic created on: 07-20-2020 12:13 AM)
904 Views
yrdmedermsnz
Active Level 1
Options
Galaxy M

Internet hızım berbat durumda yardımcı olurmusunuz ? 0.11 mbps nedir ya ? Birde türkcell olmasına rağmen uploaddada downloaddada bi problem var anlayamadigim telefon eline daha yeni geçti en önemli olan konuda beni yarı yolda bıraktı..  çok acil yardımcı olun lütfen 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba yrdmedermsnz,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri de silinecektir.) Bulunduğunuz noktada bir şebeke sorunu bulunmuyorsa, farklı bir operatöre ait sim kartı ile denediğinizde de aynı durumun devam etmesi halinde cihazda, sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. Cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartın. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
Selam Dostum

Ayaklardan genel yönetime gelip ağ ayarlarını bi sıfırlayın.

Olmazsa turkcell müşteri hizmetlerini arayın.
0 Likes
yrdmedermsnz
Active Level 1
Galaxy M
ikisinide yaptım telefondan kaynaklı olduğu çok net hocam
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
kapsama alanin da sikinti olunca oluyor
0 Likes
yrdmedermsnz
Active Level 1
Galaxy M
geçen senede farklı telefon ile aynı konumdaydım fakat hızım 30 mbps leri görüyordu alakası yok hocam şimdilik dediğinizin
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
ben 3 tel yapiyom samsung apple general mobil aralarinda 200 kb deyisiyor bana oyle oluyor
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

Durumun incelenebilmesi için Samsung tudor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine arayıp samsung uzaktan destek almak istiyorum diyeceksin ve bu sorunu belirtin ve ona göre cihaza bakacaklar
0 Likes
yrdmedermsnz
Active Level 1
Galaxy M
uygulamayı bulamadım bulup paylaşırmısınız? store da göremedim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Kardeşim Galaxy store Samsung tutor yaz fotoğraftaki çıkacak uygulama bu
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5