cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m30s

(Topic created on: 08-04-2020 09:48 PM)
253 Views
UçanTosbağa
Active Level 6
Options
Galaxy M

image

Bu kamera menüsünde üstten soldaki ilk sıradaki 3:4 ün altında 48MP yazıyor ama diğerlerinin yanında yazmıyor. Onları nasıl öğrenebilirim?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy M
Bildiğim kadarıyla, diğer çözünürlükler için kamera ayarı 12MP'e sabitleniyor.

View solution in context

0 Likes
Solution
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
Araştırdım arkadaşın dediği gibi 12mp oluyor ne kadar doğru bilmiyorum ama 4000×3000 4×3=12 mp oluyormuş doğruluğundan emin değilim

View solution in context

0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba UçanTosbağa,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
sadece 48mp yazanda 48mp fotoğraf çekebilirsiniz yakınlaştırma yapılmıyor diğerleri 48den düşük piksele sahip ama tam kaç piksel çekiyor bilmiyorum
Yani bu biraz müşteri kandırmaya giriyor 48mp kamerası var diye alıyorsun ama kullanımını kısıtlıyor
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
Aynen o komuda hemfikiriz. Amiral gemilerinde bile böyle. kamerasında birçok özellik var ama verimliliği tartışılır. ben sadece diğerleri kaç megapiksel onu öğrenmek istemiştim.
0 Likes
Solution
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
Araştırdım arkadaşın dediği gibi 12mp oluyor ne kadar doğru bilmiyorum ama 4000×3000 4×3=12 mp oluyormuş doğruluğundan emin değilim
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
doğru olabilir 48mp denedim 6000×8000 oldu
0 Likes
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy M
Bildiğim kadarıyla, diğer çözünürlükler için kamera ayarı 12MP'e sabitleniyor.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba UçanTosbağa,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes