cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m30s

(Topic created on: 07-24-2020 04:53 PM)
461 Views
smm30s
Active Level 3
Options
Galaxy M
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba smm30s,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Oyun esnasında cihazınız daha fazla performans harcadığı için ısınma durumu söz konusu olabilir. 
Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
20 Comments
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy M
Kanka sana bi önerim var galaxy storeden oyun eklentilerini indir orda pubgyi performansa al birde öyle dene fps baktığıma o gpu ısınmasını normal eğer 1 saatten fazla oynadıysan ve havalar sıcak olduğu için normal
0 Likes
Samsungxx12
Active Level 5
Galaxy M
FPS e nasıl bakılıyor oyunda
0 Likes
smm30s
Active Level 3
Galaxy M
eklentileri kullanıyorum kardeşim ama nafile kâr etmiyor berbat toplasan anca 45 dakika oynadım
0 Likes
smm30s
Active Level 3
Galaxy M
game boster plusa girip perf z yazıyor aktif etmen gerekiyor
0 Likes
RedDawnツ
Active Level 7
Galaxy M
sana tercihim verilerini depolayıp sıfırlamayı öneriyorum
0 Likes
smm30s