cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m30s android10

(Topic created on: 08-27-2020 08:11 AM)
154 Views
ahmetaytas01
Active Level 7
Options
Galaxy M

Acilen stabil bi android 10 bekliyoruz internet benim şikayetlerim olduğu gibi şikayet kaynıyor m30s sürekli donup kilitleniyor açılmıyor 10 dakika boyunca

Kasma yavaşlama takılmalar ön kameranın odaklamaması vs sorun kaynıyor fabrika verilerine sıfırladım yetkili servise gönderdim inkar edildi telefonun değişimini ilk6 ayda istedigimde yapmamışlardı şimdi ise servis ilk 6 ayda değişim hakkınız var diyor siz söyleyin ne yapayım aileme samsung kullandırırım hep ama bu sorunlar sinir etmeye başladı lütfen samsung yetkilileri bu yazıya ulaşıyor ise bi çare bulun m30s kullanıcıları çok mağdur acil güncelleme istiyoruz 
4 Comments
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy M
teknik serviste yazılım attığını söyledi ama hala aynı sorunu var ve inkar ediliyor
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

M30s cihazı 3 aylık güncelleme programında bulunmaktadır ve o yüzden gecikmeler yaşanabilir

Kardeşim birde bu konuda yanlız değilseniz çünkü bir çok cihaz sorunlu en çok satan A50 aylık güncelleme programda olmasına rağmen sorunlar daha düzelmedi lütfen bekleyiniz yakın bir zamanda güncelleme gelmesi dileğiyle sorunlarınız düzelir
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Kardeşim

Galaxy M serisi 3 ayda bir guncelleme varyantinda bulunuyor

*gecikmeler yaşanabilir.

Mesela benim de iki cihazim var biri A30 oda 3 aylık guncelleme ye tabii onda bu anlattığınız gibi değilde yinede sıkıntılar yaşanıyor.
0 Likes
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ahmetaytas01,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes