cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m30s android 10 sonrası 48mp sorunu

(Topic created on: 06-13-2020 12:56 AM)
390 Views
stalliondiamond
Active Level 3
Options
Galaxy M

Son güncelleme sonrası 48mp da zoom yapılmıyor ve flash açılmıyor.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy M
kardes çözüm şu kamera uygulamasına gir yukarı tarafta yani flashin olduğu yerlerde 3.4 48mb yazması lazım onu sadece 3.4 e ayarla bendede öyleydi ve bunu denedim zom yapabiliyorum.

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba stalliondiamond,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

26 Comments
Galaxy M
m30s mi senin? bu hata değil diye biliyorum m30s lerde bu özelliği kaldırmışlar. güncelleme ile düzelir umarım
Galaxy M
48mp te denediğine emin misin
Galaxy M
yukarıdan 48 mp seç
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba Ben Alfatürk

Kamara uygulamasının verisini silip bir daha denermisiniz sorununuz devam ediyorsa sana önerebileceğim tavsiye
Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim
Galaxy M
olmadı. araştırdım birçok kişide böyle durum. sizin android 10mu?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
evet Bende de A50 var aynı sorunalar yakın bizdede var 2 kere günceleme geldi ve sorunlar düzelmiyor
Galaxy M
ALFATÜRK KARDEŞİM SAMSUNG M10 A BAKARMISIN ANDROİT 10 TESTTEN ÇIKMIŞMI SORUMU CEVAPLARSAN SEVİNİRİM KARDEŞİM BENİM
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
şuan gene Android 10 test ediliyor
Galaxy M
BENİMMİ ALFA TÜRK KARDEŞİM