cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m21

(Topic created on: 06-25-2022 06:57 PM)
87 Views
omer47
Active Level 2
Options
Galaxy M

arkadaslar m 21 kullanan varsa yazabilirmi bataryasi 1 gun gidiyormu tavsiye edermisiniz

Galaxy M
Tavsiye edeceğin telefonun 2000 lirasını sen karşıla gık çıkarmadan alsın bir telefon mp ile ölçülmediği gibi android sürümü ile de ölçülmez sen demek ki s10+ kullananlara da karşısın böyle yapmayın tavsiye yaparsın kimseyi şunu bunu al onda iş yok demeye zorlamayın
smsismail
Active Level 7
Galaxy M
S10 plus kullananlara neden karşı olayım? Burada doğruları konuşuyorum ve dm dahil her yerden tehditler yağıyor. Meyve veren ağacı taşlarlarmış.
0 Likes
Chungus
Active Level 3
Galaxy M
Şuan o telefonu kullanmaktayım. Tam f/p telefonu. Bataryası da 2 gün rahat gidiyor. Telefonu 4 gün şarj etmediğim oldu
omer47
Active Level 2
Galaxy M
bilgi icin teskkur ederim
omer47
Active Level 2
Galaxy M
guzel bilgi icin teskkur ederim
0 Likes
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Ben kullanmıyorum bataryası baya güzel android 12 geldi daha da güzel oldu tavsiye ederim
0 Likes
omer47
Active Level 2
Galaxy M
teskkur ederim bilgi icin kasma felan olmuyor dimi
Baran123
Active Level 4
Galaxy M
Ne güzeli birader içine sıktılar telefonun bende kullanıyorum da feci kasıyor artık aldığıma bin pismanim
0 Likes
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Kardeş o senin sorunun kullanmaya bağlı demekki iyi kullanmamış sın telefonu yormuşsun insaları yanıltıcı bilgi verme
0 Likes
Baran123
Active Level 4
Galaxy M
Kardeşim güncelleme gelmeden önce telefonda hiç birsey yoktu güncelleme geldiği an kasmaya basladj
0 Likes