iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

m21 wifi hız sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-26-2021 12:31 PM)
Kurali
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy M

Huawei mate 10 lite telefonum da 2.4 ghz de wifidan 80 mbit alırken m21 2.4ghz de max 40mbit veriyor bunu nasıl çözebilirim?

5 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsin
Kurali
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy M
3 kez yaptım zaten modem dahil
01a65
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızı sıfırlama nızı öneriyorum
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve takılayım girin genel yönetim dil ve giriş tarih ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama
Işlemini başlatın ve onaylayın eğer sıfırladıktan sonra Sorun devam ederse cihazınızın kontrol edilebilmesi için hata raporu gönderin hata raporu şu şekilde gönderilebi
Uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın lir
Çıkan sayfa içerisinde de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır Eğer cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerekeceği söylenir ise aynı işlemleri tekrardan yapmanıza gerek yoktur bu sefer de daha detaylı kontrol edilebilmesi için
Garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim ediniz
Kurali
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy M
hata raporu sabah gönderdim destek ile konuştum geri dönmelerini bekliyordum
Lobao
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Hata raporu gönderdiyseniz kontrol edip en kısa sürede sizi gerekli şekilde bilgilendireceklerdir. Merak etmeyin.