cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m21 koruyucu cam

(Topic created on: 02-15-2021 12:18 AM)
142 Views
elifg
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhabalar,

M21 super amoled ekranlı telefonuma ilk önce temperli cam aldım. Kenarlarda boşluklar kalması ve ekran kalitesini beni rahatsız edecek kadar düşürmesi nedeniyle tam ekran koruyucu almaya karar verdim. Onun da en iyisi seramik nano cam diyorlardı ona güvenerek gidip seramik nano cam taktırdım. Ekranda küçük kırmızı noktalar görünüyor, parlaklığı düşürüyor, video kaliteleri düşüyor, hele ki beyaz arka planlı uygulamalardayken deli ediyor... o yüzden şimdi camı çıkardım param da çöp oldu. Eski amoled telefonlarımda böyle bir sorun olmamıştı. Tanıdıklarımda ips lcd ekranlı telefonlar var koruyucu cam taktırmışlar tertemiz görünüyor. Bir öneriniz var mı? kafama takılıyor. Telefonculara da güven olmuyor yok öyle yapmaz dedi camı taktı sonuç berbat malesef. 

image

image

22 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
Bende A51 kullanıcısıyım ben vatan bilgisayarda taktırdım hiçbir sorun yaşamadım
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba,

Ben de bu sorundan muzdaribim. Bu nedenle, şu an kılıf dışı herhangi bir aksesuar kullanıyorum.
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
Sorun taktırdığınız camdan kaynaklanıyor ürün benim taktırdığıma benziyor vatan bilgisayarda taktırdım sorunsuz kullanıyorum
0 Likes