cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m21 batarya

(Topic created on: 12-21-2020 06:14 PM)
1314 Views
m21kullanısı
Active Level 4
Options
Galaxy M

Su m21 in bataryası neden böyle. Ne bicim 6000 mah bu. Hemen bitiyor sarji.

5 Comments
AndroidAdam
Active Level 3
Galaxy M
Sayın kullanıcı telefonuzu yeni aldıysanız şarjı güçlü olmayabilir daha sonra emin olun artacaktır eğer artmıyorsa parlaklığınızı çok açmış olabilirsiniz. Size önerimiz parlaklığı kısın konumu kapatın bluetooth'u gerek olmadıkça açmayın eğer hala şarzınız bitiyorsa cihanızın 6000mhp olduğuna emin olun eğer 6000mhp ise servise veya aldığınız yere veya samsung bayilerine başvurabilirsiniz
0 Likes
Galaxy M
sadece ben değil bu telefonu alan herkes bu durumdan şikayetçi
AndroidAdam
Active Level 3
Galaxy M
Sayın kullanıcı telefonu alan herkes bu durumdan şikayetçi ise telefonda bir sıkıntı vardır eğer bu telefonu kullanmak zorundaysanız yazılımını güncel tutup yazılım güncellemelirin yapın
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Sayın m21 kullanıcısı , bende m51 kullanıcısı olarak (7000 mah) batarya performansını zayıf buluyorum ve gelecek güncelleme ile umarım ki düzelecektir.uygulamaları derin uykuya alın koyu renk duvar kağıdı kullanın telefonun otomatik eşitlemesini kapatın.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba emirx,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes