cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

m21 android 11

(Topic created on: 03-10-2021 08:10 PM)
124 Views
elifg
Active Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba m21 kullanıcıları. Güncelleme yaptınız mı, memnun musunuz? Ekran süresinde azalma oldu mu, android 11le de batarya aynı performansı mı veriyor?

3 Comments
cihansk62
Active Level 3
Galaxy M
M21 kullanıyorum ve herhalde one uı 3 1 hafta önce geldi telefonun hızında ekran süresinde bir sıkıntı bulunmuyor sadece tek rahatsız olduğum şey soundcloud ve kamera uygulamasını aynı anda açtığınızda telefonun launcheri yeniden başlatılıyor. Ayrıca bir PUBG oyuncusu olarak grafikler en üst seviye ve daha hızlı bir şekilde oynayabiliyorum.
elifg
Active Level 3
Galaxy M
teşekkür ederim deneyimlerinizi paylaştığınız için.
Ön kamerayı beğenmiyordum ama denilene göre onda bir gelişim olmamış.
Bir de benim için siyahın tam siyah olarak görülmesi önemli. bir yorumda artık siyahlar lcd panel siyahı gibi oldu denilmiş sizce nasıl?
Son olarak da bölünmüş ekran kullanıyorum onda bir değişim olmuş deniliyor ama ne olduğunu öğrenemedim. Rica etsem bilginiz varsa paylaşır mısınız? 🙏
0 Likes
cihansk62
Active Level 3
Galaxy M
Siyah renkler gerçekten siyah gibi olduğu doğru ayrıca renkler çok daha canlı yani ben m20 den m21 geçtim ve gayet memnunum . Bölünmüş ekran da ise orta kısımda üç noktaya basınca uygulamaların yerlerini değiştiriyor onun dışında bir değişim yok.

Screenshot_20210310-200824_SoundCloud.jpg

0 Likes