cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m21 çentiği kapatamıyorum

(Topic created on: 03-21-2021 06:40 PM)
1182 Views
cihatgmc
Active Level 1
Options
Galaxy M

Yeni gelen g0ncellemeyle beraber çentiği kapatamıyorum bunun bir çözümü yokmu telefonu servise versem qndroid 10 sürümene dönebilirmiyim

11 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Malaesef android 11 ile çentiği(kamera gizleme) kapatma kaldırıldı servise verseniz dahi android 11 den aşağı yüklemeycektir
cihatgmc
Active Level 1
Galaxy M
peki bu güncelleme sebep göstererek telefonu iade etmem mümkün mü çünkü ben böyle kullanmaya alışamadım
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Maalesef Android 11 ile çentik kamera silueti kapama kaldırılmış servise de götürsen Android 10 yapılmaz ve bu işlemi sen gerçekleştirdiğin için iade işlemi yada buna benzer işlemler servis tarafından onaylanmayacaktır
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
maalesef kardeşim bu sebep ile iade olacağını düşünmüyorum
erenbn
Active Level 6
Galaxy M
çentik ne
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy M
kamera alanı, ekranda daha fazla alana hakim olmak için yapıldı ama maalesef çentiği gizlemeyi kaldırdılar yani ekranın üstünde kamera çıkıntısı olsa da birşey değişmiyor yine daha az alanı kullanıyorsun
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy M
android 11 ile kaldırıldı o özellik ama Google playde bununla ilgili uygulamalar var deneyebilirsiniz stabil calismayabilir
cihatgmc
Active Level 1
Galaxy M
o tür uygulamalar oyun ve uygulamalarda işe yaramıyor sadece ana sayfa ekranında işe yarıyor birçoğuna baktım
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy M
resimdeki uygulama tüm uygulamalarda ise yarıyor fakat yatay moda aldığında çalışmıyor sadece

Screenshot_20210321-210821_Google Play Store.jpg