cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m 31bağlantı sorunu

(Topic created on: 02-09-2021 04:04 PM)
160 Views
mcoz
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Bende samsung M31 ile internette bağlantı sorunu yaşıyorum.Söylediğiniz gibi " Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı) seçilmelidir. " yapmak istiyorum  sanırım android güncellemesi nedeniyle menü de Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar  " dan sonra şebeke modu yok. VoLTE aramaları diye bir bölüm var ve onun açık veya kapalı olması sorunumu çözmüyor.Bağlantı çok **bleep** kopuyor, şebeke de 3 diş çekiyor ( TURKCELL ).Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba mcoz,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
PriceTR
Active Level 8
Galaxy M
Operatör kaynaklı olmadığına emin misiniz ?
Jubei
Active Level 10
Galaxy M
Merhaba.
Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneğini deneyerek, test edin.
MeylisRB
Active Level 3
Galaxy M
kardeşim buraya yazmışsın ama buranin turkcelle bi alakası yok.ama sen o dediğin çok kişi yaşıyor, bende türkcell kullaniyom gayet güzel. ama belki de senin oturduğun yerden çekmiyor veya güncelleme ile bi alakası yok diyebilirim
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba mcoz,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes