cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

game launcher

(Topic created on: 08-28-2020 10:55 PM)
315 Views
EnesYasa
Active Level 2
Options
Galaxy M

Selamlar , oyun indirdiğimde uygulama ekranda gözükmüyor. Sadece game launcher üzerinden girebiliyorum. Bu herkes de mi böyle yoksa ayarı mı var? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Bahsettiğiniz durumun bir ayarı vardır.
Bunun için; Game Launcher 》Sol üst 3 çizgi 》Ayarlar 》Oyun uygulamarını göster bölümünden ayarlayabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
15 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Bahsettiğiniz durumun bir ayarı vardır.
Bunun için; Game Launcher 》Sol üst 3 çizgi 》Ayarlar 》Oyun uygulamarını göster bölümünden ayarlayabilirsiniz.
0 Likes
EnesYasa
Active Level 2
Galaxy M
çok teşekkürler , yaptım ,saolun
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim.
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy M
Artık Pil yüzdesini Yüzdeli yapsan diyorum. 😄 😄
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Senin pil yüzdesine mi takıntın var? Benim pil yüzledi kullanmayışımamı takıntın var? Anlamadım, ne pil yüzdesiymiş.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy M
Öncelikle kesinlikle Pil yüzdesi takıntım asla ama asla yok. :) Senin pil yüzdeli kullanmamışın değil. :) Seni sevdiğim için şaka maksadıyla söylüyorum. Yoksa bir laf vardır. "Insan sevdiği ile uğraşırmış." Yoksa takılmam olur biter. Pil yüzdene. :) Bu arada son gönderimde 2 tane Duvar kağıdını çok beğendim. Rica etsem bulmama yardım eder misin?
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Tamam anladım. Duvar kağıtlarına gelicek olursak, onları kullanıcıların sana vermesi daha iyi olur. bulması o kadar kolay değil, fakat olurda denk gelir veya bulursam sana atarım
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy M
Valla inan çok ama çok makbule geçersin. :) @BOLTCUM. :) Galaxy Store'da belki vardır. Özellikle mavi olandan. Bulursan gerçekten çok hoş ve güzel olur.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy M
Bu arada @BOLTCUM, Members â dönmeden 2 gün önce bir konuda sen bu cevabı vermiştin. Ben de bir ekran görüntüsü almıştım. Hatta yazı sana ait. Bizim cihaz olan @A10 eski nickin'in sonuyla. :) Neyse soruya geleyim. Bizim cihaz olan A10 OTG destekliyor mu ? Bizzat sen bu yorumu atmıştın bayadır sorucam diyordum unutuyordum. Bak burda diyordun. OTG destekliyorsa nasıl kullanırız? Ne işe yarar ? Artısı nedir ? Yardımcı olursan şimdiden çok sevinirim. :) Iyi Ki ekran görüntüsü almıştım çok şaşırmıştım. Biran öyle yazınca sen o yüzden.