cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy M51 de smart view sorunu . acil destek.

(Topic created on: 02-15-2021 09:27 PM)
334 Views
axu55
Active Level 1
Options
Galaxy M

Yılbaşı  haftası  Samsung  Galaxy  M51  aldım.  Smart view özelliğini  de 1 aydır aktif kullanıyorum.  Televizyonum  Philips  ambilight  smart tv . FAKAT YANSITMA YAPTIGIMDA  3 DAKİKA  İLE  10 DAKİKA  ARASINDA SÜRELERDE  TELEFON YENIDEN BAŞLATILIYOR. NOT: ayarlar>uygulamalar>sistem uygulamaları >smart vew girip depolanmayı  belleği  temizledim.  Ayrıca  müşteri hizmetleri  aradım ve onların yönlendirmesiyle sıfırla  seçeneklerini  yerine getirdim  SORUN DÜZELMEDİ.  YARDIM  LÜTFEN. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba axu55,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Aynı sorun bende de vardı ve yakın zamanda almış olduğun yazılım ile ilgili bir sorun olabilir bu 6 kez teknik servise bu sorundan dolayı götürdüm düzeldi deyip verdiler her defasında ama ocakta gelen yazılım ile düzeldi sorun
axu55
Active Level 1
Galaxy M
yazılım güncel diyor . ne yapmalıyım.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Eğer vaktin varsa bekle ben servise götürdüm olmuyo düzelmiyor yeni hata düzeltme yazılımı ile düzeliyor
axu55
Active Level 1
Galaxy M
vaktim var . yazılım güncel diyor . ne yapmalıyım.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
45 gün içinde aynı problemden dolayı aynı servise 6 kere götürdüm ve sorunu çözmek için anakart da dahil donanım da değiştiler ama ben ısrarla daha önce böyle bir sorun yaşamadım Aralık ayı gelen yazılım bozdu dememe rağmen ısrarla kabul etmeyip herşeyi yaptılar yine düzelmemişti sorun ta ki ocak ayında verdikleri yazılım ile çözüldü bu sorun
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
smart wiew oldukça son zamanlarda yazılımsal ve cihazlara optimizasyon konusunda sıkıntı yaşıyor.guncelemeler ile düzelecektir.cihazinizi servise verip actirtmayın smart wiew yazilimsal sorun yaratabiliyor.
axu55
Active Level 1
Galaxy M
axu55
Active Level 1
Galaxy M
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba axu55,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes