cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

dokunmatik sorunu

(Topic created on: 03-07-2020 04:09 AM)
8916 Views
furkan24
Active Level 6
Options
Galaxy M

Samsung'un bu m20 deki dokunmatik sorununu çözmesi gerek gerçekten çok can sıkıcı bir durum bir eskisine gore daha kötü (bunu yazarken dokunmatik sorununa yakalandım)

3 Comments
Galaxy M
kullandigin ekran koruması sorun yaratabilir.
0 Likes
furkan24
Active Level 6
Galaxy M
ben de ondan dolayı düşündüm ekran koruyucuyu çıkardım sorun devam ediyor
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba furkanm20,

Ben Turuncu, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes