cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

depolama mantığı sorunu

(Topic created on: 11-09-2020 02:40 PM)
284 Views
fantasya
Active Level 1
Options
Galaxy M

M31 telefonum var, 81 GB dolu gorunuyor içeriğe baktığımda 24 GB kullanmışım.  Geri kalan yer nereden dolmuş anlayamadim. Gorsel atıyorum 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
ön bellek gereksiz veriler birikmiş olma ihtimali de var. En çok kullandığın uygulamalara uygulama bilgisinden hafızaya girerek ön belleği kontrol edebilirsin. Ancak bunu günlük kontrol etmen gerekebilir. Ne yazık ki Türkiye sürümünde depolama artırıcı özelliği bulunmamakta. Yani otomatik ön bellek , gereksiz veri temizleme gibi özellikler Türkiye yazılımında bulunmamakta.

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Dostum 20 gb belleğe yakın sistem verileri kullanır ayrıca uygulama önbelleğini temizleyerek hafızasını arttırabilirsiniz
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
uygulamalar on belegi dolmustur ayarlar uygulamalar 3 nokta belek boyutu orda cikan ilk 10 uygulama on belegi sifirla 2 3 gb bosalir hafiza
EndlessTDA10
Active Level 7
Galaxy M
Uygulama önbellekleri silindikten sonraki kullanımda geri geliyor. Pek işe yaradığını söyleyemem
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
kalici deyil zaten gecici bir uygulama o anda ihtiyac olan bir uygulama yuklemen gerekiyor o zaman ise yariyor bu taktik
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Altta gelişmiş yazan yere tıklarsanız kalan kısmın sistem tarafından kullanıldığını görecekseniz.
0 Likes
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
ön bellek gereksiz veriler birikmiş olma ihtimali de var. En çok kullandığın uygulamalara uygulama bilgisinden hafızaya girerek ön belleği kontrol edebilirsin. Ancak bunu günlük kontrol etmen gerekebilir. Ne yazık ki Türkiye sürümünde depolama artırıcı özelliği bulunmamakta. Yani otomatik ön bellek , gereksiz veri temizleme gibi özellikler Türkiye yazılımında bulunmamakta.
0 Likes