cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

canlı duvar kağıdı

(Topic created on: 01-07-2021 04:26 PM)
209 Views
ksklieno
Active Level 4
Options
Galaxy M

Mrb arkadaşlar  cihazım m51 farklı canlı duvar kağıdı  uygulamak istiyorum  fakat indirdiğim  canlı duvar kağıtları ni bulamıyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ksklieno,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Galaxy M
Dosyalara gir orda imdirilenler var ona bas galeride aç a bas sonra galeriye gir ayarla duvar kağıdı olarak ayarla
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
galaxy themes ten indirdiysen galaxy themes e girince my stuff bölümünde görebilirsin
0 Likes
ksklieno
Active Level 4
Galaxy M
xiaominin süper mars ve Dünya canlı duvar kağıdı var onlari samsung a uygulayabilirsiniz acaba
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
O süper duvar kağıtlarını APK olarak kurduktan sonra, playstore'dan google duvar kağıtları uygulamasını indirerek orandan uygulayabilirsiniz.
0 Likes
ksklieno
Active Level 4
Galaxy M
olmadi hocam durduruluyor hatası veriyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Uyumlu değil sanırım.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
APK dosyasını nereden indiriniz belki APK bozuktur
0 Likes
ksklieno
Active Level 4
Galaxy M
apkmirror
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ksklieno,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes