cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

benim ki m20 Knox yok Knox nasıl edinebilrim ve oneui sürümünü nasıl yükseltirim

(Topic created on: 05-19-2023 11:42 AM)
165 Views
catman891
Active Level 2
Options
Galaxy M

Aga bak benimki şimdi Galaxy m20 arkadaşın ki m 23 onda Knox var bende yok Hadi benimki daha eski diye geçiştirdim ama başka bir arkadaşımınki ise j4 prime onda Knox var onunki daha eski bende niye yok Knox olmadığı için bazı şeyleri yapamıyorum ve ayrıca bu one uı sürümü nasıl yükseltilir bilen varsa yardımcı olabilirimi

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu modellerle alakalı birsey genelde.Samsung telefonların icinde yuklu gelen hizmetleri edinebilmek icin belirli modellere sahip olmanız gerekir.Yani sizin telefonunuzda knox hizmeti olmayabilir.
catman891
Active Level 2
Galaxy M
Hmm anladım peki bilgisayarla fln bu tarz hizmetleri harici olarak yüklemenin bildiğiniz bir yolu varmıdır
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu resmi birsey bildigim kadariyla. yani firmanin resmi olarak telefonlarina yuklemis hizmetler oldugu icin bu islemi yapmaniz pek mumkun olmayabilir.Imkaniniz varsa dilerseniz yeni modellere gecis yapabilirsiniz
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Knox her cihazda var fakat bazı cihazlarda sadece temel hizmetleri bulunur.knox bağlı sonradan yüklenen uygulama vb kullanamazssınız