cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

batarya durumu

(Topic created on: 07-06-2020 05:38 PM)
217 Views
KUDRETT
Active Level 7
Options
Galaxy M

arkadaşlar bu members den kontröl ediyorum batarya durumu iyi diyor batarya sağlığı yüzde kaça dustunmu kötü yazısı çıkar acaba

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba ben Bolt!

Bildiğim kadarıyla batarya sağlığı %70 - %75 değerlerinin altına düştüğü zaman "Kötü" yazısı çıkıyor. (EMİN DEĞİLİM.)

View solution in context

0 Likes
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy M

Batarya sağlığının kötü olması demek donanımsal olarakta sorunların olduğu anlamına gelir. % desinden ziyade direkt servise vermek ve garanti sürecinde ise yaptırmak mantıklıdır. 

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Umut112
Active Level 5
Galaxy M
evet batarya ölmeye başladığında normal sonra da kötü yazar. yüzdesini öğrenmek için accubattery uygulaması tam olarak olmasada yaklaşık olarak sağlık değerini hesaplanabiliyor.
0 Likes
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy M
yüzde 96 sağlık yaydır kullanıyorum uygulamayı 1 yıllık cihaz
0 Likes
Umut112
Active Level 5
Galaxy M
batarya sağlığı kullanımdan kullanıma değişir %20-80 arası şarj ederek kullanırsan ömrü 2 ye katlanır. veya %100 olduktan sonra çekmezsen şarjdan batarya hiç kullanılmaz direk prizden güç alır telefon kullanımdan kullanıma sağlık farklılık gösterir. accubattery 96 diyorsa oldukça iyidir ozaman bataryan hala 😊
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba ben Bolt!

Bildiğim kadarıyla batarya sağlığı %70 - %75 değerlerinin altına düştüğü zaman "Kötü" yazısı çıkıyor. (EMİN DEĞİLİM.)
0 Likes
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy M

Batarya sağlığının kötü olması demek donanımsal olarakta sorunların olduğu anlamına gelir. % desinden ziyade direkt servise vermek ve garanti sürecinde ise yaptırmak mantıklıdır. 

0 Likes