Highlighted
Active Level 1

M31 telefonu yeni aldim .biri ariyor aciyom 4 beş saniye sonra arayanla konusuyorum.ben ariyorum yes e basiyorum sesler caliyo vs 5 saniye sonra kimi arafigimi goruyom ekranda.kapatiyosun 6 yedi saniye oyle duruyor vs bu ne arkadas

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba tsof,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
Highlighted
Active Level 8
Öyle bir anlatmışsınızki hiçbir şey anlamadım.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 1
kardes arama kapama suresi cok uzun .hani birini ariyon sonra kapatiyon ya.hani belki acil baska birini arican bekle.babam.bekle ekran sonlansin da baskasini arayasin
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 8
O bekleme süresinin önüne geçmek için geri tuşuna veya ana menü tuşuna basmanız yeterli.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba tsof,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...