cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

arama kapama suresi

(Topic created on: 06-29-2020 10:20 PM)
126 Views
tsof
Active Level 1
Options
Galaxy M

M31 telefonu yeni aldim .biri ariyor aciyom 4 beş saniye sonra arayanla konusuyorum.ben ariyorum yes e basiyorum sesler caliyo vs 5 saniye sonra kimi arafigimi goruyom ekranda.kapatiyosun 6 yedi saniye oyle duruyor vs bu ne arkadas

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba tsof,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
alyx
Active Level 9
Galaxy M
Öyle bir anlatmışsınızki hiçbir şey anlamadım.
tsof
Active Level 1
Galaxy M
kardes arama kapama suresi cok uzun .hani birini ariyon sonra kapatiyon ya.hani belki acil baska birini arican bekle.babam.bekle ekran sonlansin da baskasini arayasin
0 Likes
alyx
Active Level 9
Galaxy M
O bekleme süresinin önüne geçmek için geri tuşuna veya ana menü tuşuna basmanız yeterli.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba tsof,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes