iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

android 11le ekran parlaklığı azaldı

(Konunun oluşturulma tarihi: 04-04-2021 02:29 PM)
erkandeniz
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

Arkadaşlar android 11e geçtikten sonra ekran parlaklığı azaldı. eskiden parlaklığı sabit çeyrek seviyede kullanıyordum benim için yeterliydi. şimdi parlaklık ayarını yarı seviyeye getirince aynı parlaklığı almaya başladım. android 11 aynı malzemeden çalan müteahitin yaptığı bina gibi olmuş. 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba erkandeniz,

Bu yazılımlar, cihazınızın daha stabil, daha kullanışlı ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan, yazılımlardır. Menülerde değişiklikler görebileceğiniz gibi özelliklerin de size daha iyi bir deneyim sunulması açısından değişiklikleri olabilmektedir.

Kullanımınızın eskisinden daha iyi olmadığını düşünüyorsanız Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
5 Yorum
BLACK_44
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M
🤣🤣🤣🤣
0 Övgü Puanı
Elitxt
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
😅
0 Övgü Puanı
sdedmr
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
ses seviyeside düşmüş önceden canlıydı tek ben mi farkettim bilemiyorum
0 Övgü Puanı
erkandeniz
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
evet seste düşmüş
0 Övgü Puanı
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba erkandeniz,

Bu yazılımlar, cihazınızın daha stabil, daha kullanışlı ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan, yazılımlardır. Menülerde değişiklikler görebileceğiniz gibi özelliklerin de size daha iyi bir deneyim sunulması açısından değişiklikleri olabilmektedir.

Kullanımınızın eskisinden daha iyi olmadığını düşünüyorsanız Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Övgü Puanı