cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

android 11le ekran parlaklığı azaldı

(Topic created on: 04-04-2021 02:35 PM)
150 Views
erkandeniz
Active Level 7
Options
Galaxy M

Arkadaşlar android 11e geçtikten sonra ekran parlaklığı azaldı. eskiden parlaklığı sabit çeyrek seviyede kullanıyordum benim için yeterliydi. şimdi parlaklık ayarını yarı seviyeye getirince aynı parlaklığı almaya başladım. android 11 aynı malzemeden çalan müteahitin yaptığı bina gibi olmuş. 

5 Comments
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy M
🤣🤣🤣🤣
0 Likes
Elitxt
Active Level 4
Galaxy M
😅
0 Likes
sdedmr
Active Level 4
Galaxy M
ses seviyeside düşmüş önceden canlıydı tek ben mi farkettim bilemiyorum
0 Likes
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy M
evet seste düşmüş
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba erkandeniz,

Bu yazılımlar, cihazınızın daha stabil, daha kullanışlı ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan, yazılımlardır. Menülerde değişiklikler görebileceğiniz gibi özelliklerin de size daha iyi bir deneyim sunulması açısından değişiklikleri olabilmektedir.

Kullanımınızın eskisinden daha iyi olmadığını düşünüyorsanız Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes