cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a serisi vs m serisi

(Topic created on: 05-10-2020 10:18 PM)
3030 Views
Mehmet10
Active Level 6
Options
Galaxy M

foruma bakıyorum 1 tane m serisi paylaşımı varsa 30 tane a serisi paylaşımı var m serisi kullananlar belli etsin kendini de biraz bizde fikir paylaşalım böyle olmuyor :) edit: M30s kullanıyorum 

23 Comments
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy M
burdayım kardeşim m20 aldık ev halkı komple m30s m20 m10 çok iyi cihaz a serisi sorunu biymiyo ki herles şikayetçi m serisinde hiç-bir sıkıntı yok
Mehmet10
Active Level 6
Galaxy M
kesinlikle katiliyorum
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy M
M serisi giriş seviyesi bir cihaz. A serisi ise orta sekment bir cihaz. M serisine göre çoğu alanda daha iyi yani. Şahsen ben A70 kullanıyorum ve cihazımdan oldukça mutluyum. Beni yarı yolda bırakmıyor
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy M
10 guncellemesini yapta gör sıkıntılı mi değilmi çöp olir cihazın
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy M
Şuan telefonumda android 10 yüklü ve fıstık gibi çalışıyor.(android 10 güncelleme listesine bakarsan almamış görürsün ama Samsung 6 nisan da A70 e android 10 güncellemesini verdi ama 1 gün sonra geri çekti nedense.)
Galaxy M
bende kardeşime m10 aldırdım kendim j8 kullanıyom m serisi yüksek fiyattı tabi şimdi olsam m30s alırdım j8 beya daha iyi galiba
kutolo
Active Level 5
Galaxy M
m30s kullanıyorum.Konuşma ve Chrome kullanımında bile aşırı ısınıyor.Tavsiye etmem.
Mehmet10
Active Level 6
Galaxy M
hard reset atılınca duzeliyor bu yüzden kötüleme telefonu aynisi bende de vardı fabrika ayarlarına getirdim düzeldi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bizim aile de şimdiye kadar galaxy a6, a20, a51, a5 2016, a7 2016, s5 mini telefonlar uzun süre kullanıldı ama nasıl şansımız varsa bir tane sorun çıkmadı.