cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Zil sesi sorunu

(Topic created on: 03-12-2022 08:54 PM)
315 Views
hsyntan
Active Level 6
Options
Galaxy M

İyi akşamlar!

Hocam, zil sesi için başka bir müzik seçtim ve zil seslerinde onu işaretlediğim halde gelen aramalarda over the horizon çalmaya devam ediyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? İndirdiğim ezgi mp3,teşekkürler.🙏

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba hsyntan,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızın zil sesi müziğini Şimdi tekrardan değiştirin değiştirdikten sonra cihazı yeniden başlatın kontrol edin Sorun devam ederse Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında detaylı bilgi alın
444 77 11
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy M
Burayı genelde siliyormusunuzScreenshot_20220312-205929_My Files_912_1647107969.jpg
hsyntan
Active Level 6
Galaxy M
Hocam,orada seçtiğim müzik var ve silmedim. Bir sakıncası yoktur umarım?
0 Likes
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy M
Genelde burayı silersen iz otomatik Over the Horizon çalıyor silmediyseniz onunla alakalı değildir
hsyntan
Active Level 6
Galaxy M
🙏
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Over the horizon dışında diğer mevcut zil seslerinden birini seçince durum nasıl Bir de seçtiğiniz melodi zil sesi listesinde mi şu şekilde Screenshot_20220312-212615_SecSoundPicker.jpg
hsyntan
Active Level 6
Galaxy M
Seçimim olan mp3 ü seçip yeniden başlat yaptım ama yine over the horizona almış. Listeden başka bir yerleşik zil tonu seçip yeniden başlat yapıp kontrol ederek size döneceğim,sağolun!
hsyntan
Active Level 6
Galaxy M
Hocam yine over the horizon çalıyor yani samsungun kendi listesinden seçtiğim halde durum aynı.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
İlginç o zaman yazılımsal bir sorun var güncelleme kaynaklı bir durum olabilir Telefonu önce ayarlar - genel yönetim - sıfırla - fabrika ayarlarına dön yapıp telefonu yeniden başlatarak tekrar deneyin Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun hala devam ederse burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin