cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yetkili Servisinizin Yanlış Teşhis ve Fatura Çıkartma Çabası

(Topic created on: 06-23-2022 12:45 PM)
76 Views
AhmetYelegen
Active Level 1
Options
Galaxy M

Teknik servisiniz olan BDH firmasına Android yazılım güncellemesi sonrasında telefonum açılıp kapandığında sim kart hiçbir şekilde okumuyor şikayeti ile gönderdim. Sistemlerinizde de kayıtlı başvurularım. Telefonumu neredeyse pamuklara sararak sarıp sarmalayarak, kutusunu hem havalı naylon ile hem de sünger ile sardım. BDH firmasından bana gelen teşhis şarj soketi arızalı ve ekran kırık teşhisi. Dalga mı geçiyor bu servisiniz. Fiziki olarak hiç bir hasarı olmayan telefona fiziki hasarlı teşhisi koyup para talep etmek de ne demek. Kargoda olmuştur diye de bir standart bahane üretiyor servisiniz birde. Böyle bir hatayı kabul etmiyorum. Kesinlikle bir para kopartma yöntemi olduğunu düşünüyorum. Bu hatanın giderilmesini talep ediyorum. Elimde telefonumu nasıl paketlediğim ile ilgili hem şahidim hem de kamera görüntülerim var. İyi ki de çekmişim. Topu kargoya atıp ekran kırık yok soket bozuk diye servisin para kopartma talebini eshefle kınıyorum.

6 Comments
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy M
Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy M
Nedir bu servislerden çektiğimiz. Hemende camura yatarlar. Isler biraz zora girdimi cirkeflesirler de.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Tüketici Haklarına ver kardeşim. Ben bdh ile neler çektim neler. Dünyanın en işsiz servisi olur kendileri...
AhmetYelegen
Active Level 1
Galaxy M

Anladığım kadarıyla bu firma kargo ile ücretsiz gönderi sistemindeki açığı **bleep** etmiş ve bunu resmen lehine kullanmakta. Allahtan hem şahidim hem de kamera görüntülerim var paketlemedeki sağlamlığımla ilgili... Şarz soketinde ve ekranında bırakın deformasyonu çizik bile olmadan teslim ettim telefonu ve havalı naylon ile bir de süngerle sardım. Benim derdim güncelleme sonrası sim sinyalinin gitmesiyken alaksı bile olmayan 2 arıza tespiti yapıldığı iddia edilip bana fatura çıkartılmaya çalışılıyor. Resmen bir tezgah kurulmuş olduğunu düşünmekteyim.  

Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aynen öyle tüketici hakları hakkınızı savunur hiç merak etmeyin
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba AhmetYelegen,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes