cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni Samsung Galaxy M53 5G'nin kamerası çalışırken test edildi [FOTOĞRAFLAR]

(Topic created on: 04-29-2022 10:17 AM)
177 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Duyurudan kısa bir süre sonra, orta bütçeli yenilik FoneArena portalından gazetecilerin eline geçti. Fırsatı değerlendirerek, cihazın ana bileşenlerinden birini serideki önceki modele kıyasla çözünürlüğü iki katına çıkan ana kamerası test ettiler.

 
 
image
 
 
image
 
Paketi açarken, cihazın güç kaynağı olmadan geldiği ortaya çıktı: kutuda, bir akıllı telefona ek olarak, kullanıcı yalnızca çift taraflı bir USB Type-C kablosu, SIM kart tepsisi için bir klips ve belgeler bulacak. Cihazın tasarımı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra gazeteciler, ana kamerada çekim yapma olanaklarını test ettiler.
 
Yayınlanan dizi görseller, farklı yakınlaştırma oranlarıyla gündüz çekildi. Seçim ayrıca bir makro lensin ve bir selfie kamerasının çalışmasına ilişkin örnekleri de içerir.
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
Galaxy M53 5G, 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç AMOLED ekran, Dimensity 900 işlemci, 6/8 GB RAM ve 128 GB sürücü aldı. Yeniliğin özerkliği için, 25 W'a kadar güç kaynakları desteğine sahip 5000 mAh pil sorumludur.
 
Android 12 ve Samsung Knox gizlilik koruma sistemine dayalı One UI 4.1 üretici yazılımı ile birlikte gelir. Akıllı telefonun yarın satışa çıkacağı Hindistan pazarındaki maliyeti 6/128 GB ve 8/128 GB sürümleri için sırasıyla 346 dolar ve 372 dolar.
 
0 Comments