iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Yazılım hatası

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-15-2022 10:06 PM)
cercis
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

Çok saçma bir hata şarja takıyorum şarj almıyor. telefonun beyni çöktü çünkü daha önce flash belleği trlefona taktım şarj alıyor diye hata verdi, şimdide şarja taktığım halde şarj almıyor bağlı cihaz hatası alıyorum 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum cihazınızı sıfırlama işlemi için uygulamalar ekranına geliyoruz ayarlar uygulamasına tıklayıp giriyoruz genel yönetim yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğine tıklıyoruz oradaki sayfadaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazı sıfırlayabilirsiniz.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

6 Yorum
Seçenekler
Galaxy M
Hard reset atarsan düzelir belki
cercis
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Yaptım, şarj olmayan bir bağlantı olduğunda hata aynı
0 Övgü Puanı
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum cihazınızı sıfırlama işlemi için uygulamalar ekranına geliyoruz ayarlar uygulamasına tıklayıp giriyoruz genel yönetim yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklıyoruz çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğine tıklıyoruz oradaki sayfadaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazı sıfırlayabilirsiniz.
cercis
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Aleyküm selam telefon sıfır olduğu halde aynı hatayı veriyor içinde yazılım hatası var "bağlı cihaz" seçeneği olmaması lazım.
zcc
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Bendede oluyordu o gelistirici seçeneklerini aktif hale getirmen gerekiyor sonra orada usb hata ayiklama kısmını aktif etmen gerekiyor umarim işe yarar
cercis
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Deniyecem teşekkürler