cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yavaş telefon

(Topic created on: 03-30-2021 01:45 PM)
183 Views
arifyilmaz
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Chrome güncelledigim halde sayfalar donuyor Bi de Bi uygulamayı açınca klavye geç geliyor gelecek diye resmen bekliyorum  pupg de dalgalanmalar oluyor açıp kapatınca düzeliyor ama böle günlük açıp kapatacakmiyiz nedir sebebi

7 Comments
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
Yeniden başlatmak telefonu hızlandırıyo baya,benim tel de kasıyodu haftada bir yeniden başlatıyorum yağ gibi. Eğer manuel yapmam diyorsan otomatik yeniden başlatma özelliği var.
0 Likes
arifyilmaz
Beginner Level 2
Galaxy M
Benim neredeyse günlük başlatmak gerekiyor bence bu da sıkıntı
0 Likes
arifyilmaz
Beginner Level 2
Galaxy M
Yani benim eski telefon vardı ayda yılda Bi açıp kapatırdım hiç böle sıkıntılar yaşamadım
0 Likes
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
Uyuduğun saatlerde kur bence, hem seni rahatsız etmez hem hızlanır.
0 Likes
BurakTABa7
Active Level 8
Galaxy M
Hata raporu oluşturun
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Uygulamarın önbelleğini silin günlük rutin olarak optimize edin gece telefonunuzu otomatik yeniden başlatma optimize aktif edin bunları deneyin sorununuz devam ediyorsa Uygulama üzerinden hata raporu gönderin
0 Likes
Solution
Fuşya
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba  arifyilmaz,

Ben Fuşya, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes