cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yardımcı Olabilirmisiniz

(Topic created on: 04-25-2023 01:25 PM)
75 Views
AHMET_
Active Level 7
Options
Galaxy M

Yarım saat önce telefonuma üzerine çay döküldü hemen üzerini kurutttum hoparpörü kontrol ettim seste sıkıntı yok ve şu an bir sorunla karşılaşmadım cihaz Galaxy M31 suya ve toza karşı dayanıklılık yok ne yapmamı önerirsiniz şu an dışarıdayım 1 saate evde olacağım önerilerinizi bekliyorum iyi günler..

GalaxyM31
sıvıteması

7 Comments
SLMNNN
Active Level 3
Galaxy M
Telefonu 1 gün kullanma elektrikli akımı olmasın kapat teli
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Telefonu kapatın ve oda sıcaklığında birkaç saat bekletin. Temin edebilirseniz soğuk hava üfleyen bir makinle (örneğin soğuk hava üfleme özelliğine sahip saç kurutma makinesi) ile telefonu kurutun. Özellikle şarj girişinin kuru olmasını sağlayın. Fakat telefonun devresine sıvı ulaşmışsa yapacağınız çok bir şey kalmamış demektir. Bir arıza oluşması durumunda servise başvurmak zorunda kalabilirsiniz. Bunlarla beraber çok endişe de etmeyin, genelde bu tür dökülmeler basınçlı olmadığından telefonun içine kolay kolay nüfuz edemez.
AHMET_
Active Level 7
Galaxy M
Tamamdır çok teşekkür ederim cihaxda görünür bir sıkıntı yok ekranın üstüne döküldü kırılmaz cam ve kılıf ta vardı zaten çıkardım kılıfı telefonu kapatıp bekleyeceğim
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Yine de temkinli olmakta fayda var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Eğer yeterli miktarda ücret verebilecekseniz servise başvurun 1 saat de tamamlanır pirinç işe yaramaz aksine cihazı daha çok perişan eder.
yusufision
Active Level 7
Galaxy M
bişey olmaz
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy M

Sorunla karşılaşırsanız yetkili servisten destek alabilirsiniz. Şu an yapabileceğiniz bir fiziksel işlem yok. Servisten kontrol ettirebilirsiniz sadece.