cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 08-25-2021 10:01 PM)
467 Views
memberskullanıcısı
Active Level 1
Options
Galaxy M

image

Merhaba arkadaşlar son uygulamalarda çıkan uygulama önerilerinin sayısını değiştirebiliyor muyuz. Ana ekranda uygulama sıralaması bunun gibi 4lü idi ondan kaynaklı olabilir diye düşünüp değiştirdim yine değişmedi. Yardımcı olabilir misiniz acaba. Telefon galaxy m21

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba memberskullanıcısı,

Yazılım konsepti gereği, uygulama sayısı değiştirilememektedir. Chaz boyutlarına göre otomatik göstermektedir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
izuna
Active Level 8
Galaxy M
Merhaba

Değişmiyor diye biliyorum
Galaxy M
Teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba dostum sorununu tam olarak anlayamadım fakat anladığım kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle bu 4'lü sıra değişemiyor ve kullandığın en sîk uygulamalara göre şekil alıyor eğer sorunun çözülmedi ise daha detaylı anlatabilirsin.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Şöyle diyor bende 5 oluyo Screenshot_20210825-220931_One UI Home.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Nice Lock kullanıyorsun belki ondandır çünkü normal bir Samsung cihazında hiç öyle bir şey görmedim tabi olamaz demiyorum ama büyük ihtimalle nice Lock ile alakalı.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Hayır nice lock ile ilgili değil bu gösterdiği alta eklenen uygulamalar yani sayfayı çevirdikçe altta hep gözüken uygulamalar en s'ık kullandığın uygulamaları oraya ekliyorsun eski telefonumda da böyleydi 1den 5e kadar ekleyip eksiltebiliyorsun Bilmiyorum cihaz coresa belki olmayabilir Bende böyle
Galaxy M
Hayır Android 8 ve 7 ile gelip 9 a 10 a güncellenenlerde o boyutta oluyor
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy M
bence ekran boyutu ile alakalı tabletlerde de 6 7 fln var
Galaxy M
Evet **bleep** kullanılana göre otomatik geldiğini biliyorum. Fakat sayısının değişip değişmediğini bilmiyodum. Sağolasın yardımın için