cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yanlışlıkla dokunma koruması güvenliği düşük...

(Topic created on: 09-21-2021 04:22 PM)
184 Views
Alp19
Active Level 1
Options
Galaxy M
Merhaba!

Yanlışlıkla dokunma korumasını açtım ve bunada bin pişmanım. Yanlışlıkla dokunma koruması açık halde cebime koyuyorum ve aldığımda bazı yanlışlıklar çıktı.

Cep, çanta gibi nesnelerden telefonunuzu çıkardığınızda sonuçlar:

1- Düşük parlaklık
2- Kısık ses düzeyi
3- Telefonunuz kapalı iken müziği oynata basmak (siz değil)

Bu hata hakkında çok pişmanım çalışanlarımızdan biri buna yanıt verirse sevinirim...

Telefon: Samsung M51

Not: Böyle bir hatayı benim gibi aynı telefonla karşılaştığınız oldu mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Alp19,

İncelememiz için sorunu yaşadığınız anda, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy M
Merhaba, telefonu kilit koymadan kullanmamanızı öneririm. Yoksa çantada da, cepte de telefon kendi kendine işler yapar. Ben hiç böyle bir sorunları karşılaşmadım Allah'tan...
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Yanlışlıkla koruma iyi çalışmıyor benim başımada geldi forumda bazı arkadaşlar'da bu konu hakkında gönderi açmıştı
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Alp19,

İncelememiz için sorunu yaşadığınız anda, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes