cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yakınlık sensör şikayeti

(Topic created on: 10-17-2021 10:44 PM)
122 Views
kasabali667
Active Level 1
Options
Galaxy M

Yakınlık sensörüm normal çalışmıyor.ilgilenirseniz m

emnun olurum teşekkürler.cihazım m31 s

8 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba ben Sepron!

Önceki yazılım güncellemesinde çalışıp şimdi çalışmıyorsa sorun yazılımsaldır.

Hata raporu gönderip bir sonraki yazılım güncellemesini bekleyiniz.

Eger sorun hala devam ederse garantiye gönderin.

İyi akşamlar...
0 Likes
kasabali667
Active Level 1
Galaxy M
Yazılım en son sürüm yüklü zaten aldığımdan beri iki defa yazılım güncellendi ama aynı hata devam ediyor.hata raporu gönderdim bakalım ne olacak.ilginiz için teşekkür ederim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ben teşekkür ederim.O zaman cihazınızı servise göndermenizi tavsiye ederim.İyi akşamlar
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Konu ile ilgili olarak durumun incelenebilmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına gelin Samsung members uygulamasını bulun tıklayın girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğini tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın
Çıkan sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun **bleep** olanı seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulur kendi Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
Not
Cihazınızı en son yazılım ile kullanın yazılım güncellemelerini yapmazsanız cihazınız hatalı ve sorunlu çalışacaktır yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve kurup yüklemek için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayın girin yazılım güncelleme son güncelleme Bu yazı seçeneğini bulun e tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun
Yazılım güncellemesi yapılmış olduğunuz tablet veya telefonlarda güncellemeyi yapmadan önce cihazlarınızda veya cihazınızda en az %50
Şarj bulundurmayı unutmayın
kasabali667
Active Level 1
Galaxy M
Merhabalar Ahmet bey.ilginiz için teşekkür ederim. Hata raporu gönderdim.cihazın yazılımı güncel.bakalım ne olacak.benim yakınlık sensörü hassasiyeti sorunum var.
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Burda yardım al bölümünde tanılamadan yakınlık tanıma testi yaptırın Orda çıkan sonuca göre gerekli yönlendirmeyi yapacaklardır Güncelleme sonrası çıkan sorunlarda cihazı sıfırlamak fayda sağlayabilir Düzelmezse hata raporu yerine 444 77 11 müşteri hizmetlerinden uzaktan erişim talep etmeniz daha iyi olur uzaktan erişimle cihazınız kontrol edilir (hata raporu da sizi buna yönlendirecektir) Gene de düzelmezse cihazı servise vermeniz gerekir
kasabali667
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ederim faydalı bilgileriniz için
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim