cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

YETER ARTIK BIKTIM M31S

(Topic created on: 04-05-2022 04:38 AM)
89 Views
Onderleft
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Samsung galaxy m31s telefon aldım daha üç ay oldu aldığımdan beri sürekli internet bağlantım gidiyor.Aldığıma pişman oldum bıktım artık. Telefonu kapatıp açınca internet düzeliyor bıktım bu durumdan.Servise yollasam bulamayacaklar kesin çünkü wifi ile test yapıyorlar.Şebeke var arama oluyor ama internet gitti mi bir daha geri gelmiyor.Yeniden başlat yapmasam internetsiz geri gelmiyor.

3 Comments
Solution
tubatu
Active Level 7
Galaxy M
Sim kart tepsisi ve kartı çıkarıp temizleyin düzgün oturtuğunuza emin olun bir hat operatörünü arayıp hat için güncel ayarları tekrr isteyin derim bunlar da olmaz ise resetlen olmadı servis hocam
vecerxtreme
Active Level 7
Galaxy M
Wifiyi kapatıp açtığında wifi tekrardan mi şifre istiyor ve her seferinde şifreyi girip mi bağlanman gerekiyor eğer sorunun buysa telefona yazılım atılmalı ama eğer sorun Başkaysa servise vermen gerek
Galaxy M
Bozulduğu anda burdan bi kontrol et sıkıntı çıkacak mı bak bakalım aç kapa yapma düzelmesin sorun olduğu zaman kontrol et burda sorun olmadığını gösterirse muhtemelen yazılımsal sıkıntı vardır1649130059287_1649130059273_0.jpg