cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

YENİ GELEN GÜNCELLEME İLE YİNE GÜVENLİ KLASÖR YOK!

(Topic created on: 03-12-2021 03:50 AM)
177 Views
modexl
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar galaxy m51 kullanıyorum başka ülkelerde knoxun güvenli klasörü kullanılabilirken hala bu telefonda bu özellik yok. Bu nasıl bi adaletsizlik arkadaşlar. Samsung türkiye artık buna bir son vermeli. Akla mantığa sığmayan bi durum. Her cihazda var bunda yok. Yıllardır samsung kullanıyorum. Ama bu telefona bariz haksızlıklar yapılmış. Aklım almıyor. Samsung gibi bi firmaya da yakışmıyor. Okuyan arkadaşlar olabildiğince etkileşim yapsın. Lütfen bu cihazı kullanan kullanmayan herkes yapsın. Bugün bu cihazda böyle bi sorun çözülmezse yarın aynı durum sizin cihazınızda da olabilir. HAKSIZLIĞA SESSİZ KALMAYIN ADALETİN YANINDA OLUN!

31 Comments
Galaxy M
AYNEN NEDEN M SERİSİNDE GÜVENLİ KLASÖR VS YOK HAKSIZLIK YAPILIHOR !?
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Emirhansahbaz,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes