cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

YAZILIM GÜNCELLEMELERİ HAKKINDA

(Topic created on: 10-27-2022 07:34 AM)
314 Views
DiSAPPEAR
Active Level 3
Options
Galaxy M

Diğer taraftan her yeni YAZILIM GÜNCELLEMESİ size yeni PROBLEMLERiN ortaya ÇIKMASINA neden olabilir. Keşke Android 10 da kalsaydık daha iyiydi dedirtebilir. Yeni yazılım eskide olan özellikleri götürüyor. Yeni yazılımla gelen özellikler ise yeni problemleride beraberinde getirirken, bir telefonun öz niteliğindeki bir telefon gereksinimlerini götürebilir veya çok basit stabil çalışan arama ve konuşma fonksiyonlarında farklı değişken problemlere yolda açabiliyor. Kısacası bir Buzdolabından Fırın olmasını beklerseniz ÇATIŞAN BiR DOĞA OLAYININ ORTASINDA KENDİNİZİ BULMANIZ OLASIDIR. Bu açıdan BEKLENTİLERİNİZİ her zaman yüksekte TUTMAMAYA çalışmalısınız. TELEFONA TELEFON olarak bakın. TV'ye TV, RADYOya RADYO, KAMERAya KAMERA, FOTOĞRAF MAK.sine FOTOĞRAF MAK. olarak bakmak gerekir. Herşey olsun derseniz, hiçbir şey doğru olmayabilir. Ve bu size hem para en önemlisi ZAMAN kaybettirir.

25 Comments
ysmnn
Active Level 10
Galaxy M
Güncellemiyorum onceki cihazlari guncelledim bozuldurlar o yuzden simdi guncellemiyorum
DiSAPPEAR
Active Level 3
Galaxy M
Herşeyin ilk hali en güzelidir.
0 Likes
emrecanA21s
Active Level 7
Galaxy M
Keşke bende güncelleme yapmasaydım telefon hata veriyor hep böyle haklısınız20221023_101937.jpg
0 Likes
Galaxy M
factory reset moduna alıp factory resete basmadan clear cache basınız ardından reboot basınız sonrasında telefon ayarları uygulamalar members önbellek temizle yapınız düzelmezse bana yazınız
0 Likes
emrecanA21s
Active Level 7
Galaxy M
Reset yaptım yine olmadı hard reset artık atmıyorum
0 Likes
emrecanA21s
Active Level 7
Galaxy M
Düzelmedi
0 Likes
Galaxy M
clear cache yaptın mı reboot ettin mi
0 Likes
emrecanA21s
Active Level 7
Galaxy M
Yok maalesef sıfırladım dediğim gibi
0 Likes
Galaxy M
belli zaman sonra yine zorluycaklar maalesef o yüzden 3 yılda 1 ya telefon değişeceksin veya Garanti bitince root atıcaksın profilime basıp önceki gönderiye yaptığım yorumu okursan sevinirim
0 Likes