cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Wifi

(Topic created on: 05-16-2022 12:54 AM)
64 Views
Kaaņ
Active Level 1
Options
Galaxy M

Sürekli telefonum wifi den düşüyor ve inter ete bağlı olmadan  bağlı diyor ve sadece benim cihazımda bu sorun var diğer telefonlarda böyle bir sıkıntı yok

image

4 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Ağ ayarlarını sıfırladın mı? Veya modemin fişini çekip tekrar taktın mı?
Bi modemin fişini çekip tekrar dene. Eğer olmazsa ağ ayarlarını sıfırlayıp dene.
2156
Active Level 5
Galaxy M
Internetinizin hızı düşüktür düşüyordur ondan kaylanıyor bendede aynısı oluyor bazen modemi kapatıp açın veya internet hızınız normale döndüğünde sorun çözülür kardeşim
2156
Active Level 5
Galaxy M
Evet kesinlikle internet hızınzdan kaynaklı intenet bağlıntınızda ünlem işareti vermiş aynısını yaşadım speedtest uygulamsı var indir ordan internet hızını ölçebilirsin kaç mgbt aldığını
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Kaaņ,

Yaşadığınız durum farklı Wi-Fi ağlarında da devam ediyor ise, Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Olumsuz sonuç almanız halinde, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes