cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

WhatsApp galeri sorunu

(Topic created on: 04-01-2022 10:35 PM)
100 Views
NurayHoran
Beginner Level 2
Options
Galaxy M
  • WhatsApp fotoğraf ve videolarını galeride görüntüleyemiyorum.
3 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
0 Likes
Kenan-
Active Level 7
Galaxy M
WhatsApp ayarlarının içinde vardı o ayar. Medyalarımı galeriye kaydet butonu olacaktı.
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba.
Kullanmış olduğunuz model cihazda yazılımsal hata olarak bu durum mevcuttur Bu sorunun en hızlı bir şekilde çözülebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu şu işlemleri yaparak gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına geliniz
Samsung menbırs uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayınız çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanız gerekiyor sorununuzun sıklığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor Tamam beni gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika mutlaka beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaklardır
0 Likes